image
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Velkoobjemové kontejnery na domovní odpad

Velkoobjemové kontejnery na domovní odpadDatum konání:
31.3.2023
Datum ukončení:
2.4.2023

VELKOOBJEMOVÉ KONTEJNERY NA DOMOVNÍ ODPAD

Informujeme občany, že 2 velkoobjemové kontejnery na domovní odpad budou přistaveny do naší obce

v pátek 31.03.2023.

Odvoz proběhne v pondělí 03.04.2023. Kontejnery budou umístěny vedle kontejnerů na bioodpad.

Do kontejnerů je zakázáno ukládat stavební suť! Lze zde odkládat vyřazené kusy nábytku, matrace, koberce, podlahovou krytinu, vany, umyvadla apod. Velkoobjemové kontejnery na objemný odpad nejsou určeny pro odpad ze stavební činnosti, elektrozařízení - jako jsou televizory, monitory, ledničky, počítače - dále pak akumulátory, baterie, pneumatiky apod. Tyto věci lze donést v rámci svozu nebezpečného odpadu, který proběhne v naší obci 22.04.2023 před obecním úřadem.

 

velkoobjemove kontejnery.pdf