image
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Velkoobjemové kontejnery na domovní odpad a svoz nebezpečného odpadu jaro 2024

Velkoobjemové kontejnery na domovní odpad a svoz nebezpečného odpadu jaro 2024Datum konání:
26.4.2024
Datum ukončení:
28.4.2024
VELKOOBJEMOVÉ KONTEJNERY NA DOMOVNÍ ODPAD a SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU
 
Informujeme občany, že 2 velkoobjemové kontejnery na domovní odpad budou přistaveny do naší obce v pátek 26.04.2024.
Odvoz proběhne v pondělí 29.04.2024. Kontejnery budou umístěny vedle kontejnerů na bioodpad.
 
Do kontejnerů je zakázáno ukládat stavební suť! Lze zde odkládat vyřazené kusy nábytku, matrace, koberce, podlahovou krytinu, vany, umyvadla apod. Velkoobjemové kontejnery na objemný odpad nejsou určeny pro odpad ze stavební činnosti, elektrozařízení - jako jsou televizory, monitory, ledničky, počítače - dále pak akumulátory, baterie, pneumatiky apod. Tyto věci lze donést v rámci svozu nebezpečného odpadu, který proběhne v naší obci 27.04.2024 před obecním úřadem v 9:55 hodin.