image
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Velkoobjemový kontejner na domovní odpad

Velkoobjemový kontejner na domovní odpadDatum konání:
28.4.2023
Datum ukončení:
30.4.2023

Informujeme občany, že z důvodu přeplnění kontejnerů na velkoobjemový domovní odpad bude dodatečně přistaven do naší obce ještě jeden kontejner

v pátek 28.04.2023.

Odvoz proběhne v pondělí 01.05.2023. Kontejner bude umístěn vedle kontejneru na bioodpad u zastávky.

Do kontejneru je zakázáno ukládat stavební suť! Lze zde odkládat vyřazené kusy nábytku, matrace, koberce, podlahovou krytinu, vany, umyvadla apod. Velkoobjemové kontejnery na objemný odpad nejsou určeny pro odpad ze stavební činnosti, elektrozařízení - jako jsou televizory, monitory, ledničky, počítače - dále pak akumulátory, baterie, pneumatiky apod. Tyto věci lze donést v rámci svozu nebezpečného odpadu, který proběhne v naší obci 22.04.2023 před obecním úřadem.

 

Svoz odpadu.pdf